FOTOPRUSER ULOZTO.CZ

 
     Portál www.ulozto.cz je hodně dobrá věc v tom, že si stáhnete různé staré české dobré filmy a seriály nebo i ty nové. Případně i nějaké zahraniční. Nepotřebujete televizi. A v momentě, kdy to není k maní na oficiálních stránkách České televize, televize Nova či Prima, tak se k tomu dostanete touto cestou. Můžete se dívat, kdy chcete. Nikdo Vám neurčuje, kdy se máte na co dívat. Můžete to kdykoliv zastavit a pak zase pustit. 
 
     Problém je v tom, že to má i jiné využití. Například můžete někomu poslat své fotky z dovolené. Včetně fotek malých dětí. Ty fotky bez plavek nebo i v plavkách pak skončí na nějakých stránkách s pornotematikou. Když reportér pan Tuna ze stream.cz hledal něčí odpovědnost, například u jednatele - pan Karabina, byl to problém. Jako šéf firmy se dovolával na tiskového mluvčího. A věci se přehazovali z jedné osoby na druhou jako horký brambor.
 
    Pruser je v tom, že takto mohou něčí fotky nic netušicích lidí skončit někde na erotických stránkách. Proto je lepší v tomto ohledu dávat posílat lidem fotografie například přes vlastní webové stránky, kde to šefujete Vy a nikdo jiný. A připlatit si. Například u Webnode. 
 
 
KLIKNI ZDE :