KATASTROFA ČERNOBYL

 
          Dne 26.4.1986 se stala  největší katastrofa - jaderná katastrofa v dějinách lidstva - v severní části Ukrajiny vybouchla jaderná elektrána Černobyl. Tehdy území Sovětského svazu.  Po roce 1986 dost děsivě tuto katastrofu prožívala a velmi často o ní mluvila moje matka Iva Artychová, která v té době byla ještě relativně "zdravá". Jako dítě si na to pamatuji. Dnes je připoutána na lůžko v Rakousku, ve Wiener Neustadt, v důsledku velmi silného vlivu diagnozy skleróza mulitiplex. Touto nemocí trpí od roku 2000, ale nejvýšší úder přišel po roce 2010 a 2013.
 
        Ty katastrofické scenáře, které jsou líčeny na těchto videích, se moc neliší od toho, o čem má matka v 80.letech mluvila, když se o tu atomovou krizi zajímala. 
 
         Existuje jedna hypotéza z roku 1986, kdy tehdejší manželé Iva Artychová a Mieczyslaw Artych (Češka a Polák) chodily z nějakého důvodu po Varšavě, asi nějaké nakupování nebo vyřizování nebo co a na ně pršel zrovna déšť z "radioaktivního mraku"....I v oficiálních zprávach jsem našel informaci, že radiace hned po nehodě šla nad Bělorusko, Polsko a Norsko....Podle této dnes již jen hypotézy staré přes 30 let, rodiče byli zasažení tím "radioaktivním mrakem", ale syn Marian (Mario), tehdy šestiletý kluk byl v nějaké izolaci mimo nebezpečí v tom Polsku. 
 
        Mieczyslaw Artych (otec) je dnes téměř 15 let po smrti a pohřbený v Tišnově u Brna. Zemřel na rakovinu v listopadu 2003 ve věku 46 let.
    
        Když se na to podivám z pozice této doby, tak máme indicie, které tuto hypotézu zatím podporují. 
 
 
 
                                 
     
        

 

 

 

 

 

Datum vložení a zpracování dne 17.7.2018.

"Technicky zpracováno" na okrese Břeclav.

Marian Mario Artych, DiS. dne 17.7.2018