PALENÍ VLAJKY EU V ČESKU / PALENIE FLAGI UE W CZECHACH

 

odkaz na externí blog : paragraphos.pecina.cz/2014/08/zhanobili-symbol-demokratickych-hodnot.html

 

   Překlad do polštiny :

 

   

Oburzony symbol wartośći demokratycznej

 

  Nic mniejszego. Właśnie tak. Minimalnie o tym jest przekonany funkcjonariusz policji nprap. Jan Feleman, który oskarżyl sekretarza stowarzyszenia obywatelskiego „Młodzież robotników” Jakuba Swobodę. Ten ma być podejrzany o zakucenie porządku i spokoju publicznego.

 

   Jeście przed oskarżeniem było dokładne badanie w tej sprawie incydentu, było dokładne opracowanie tej sprawy na trzy strony, fachowe wytłumaczenie w zawodzie symbołów Unii Europejskiej. O oświadczenie był też żądany zastępca Komisji Europejskiej w Republice Czeskiej [nieżartuje, sprawa jest poważna ]. Prokurator Zdeńka Galkova podała na delikwenta wniosek dotyczący kary. Sędzia Sądu rejonowego w Pradze 1 Helena Kralova ( bywała członka Czechoslowackiej partji Komunistycznej, także osoba odpowiednio doświadcząna w wartościach demokratycznych) podjęła decyzje o wydaniu łagodnej kary tylko 4 miesiące w zawiesieniu. Osoba oskarżona niezgodziła się na tą kare,  w tym wyniku  bedzię w tej sprawie 23. września główny proces.

  Tam walcząca demokracja  ekstremistowi pokaże, że palić flagi sobie można pozwolić gdzieś w zacofanej Ameryce, ale zdecydowanie nie w rozwiniętej Republice Czeskiej.

 

Tekst wstawił Tomasz Pecina w dniu 18.08.2014 o godz. 18,04

 

Marian Mario Artych, DiS.

Brno, 20. srpna 2014 / 20. sierpnia 2014r.

zveřejněno/opublikowano 21,30 hod./godz. 

       

Diskusní téma: PALENÍ VLAJKY EU V ČESKU/PALENIE FLAGI UE W CZECHACH

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek