PROBLÉM ISLÁMU V ČESKU PODLE ČESKÝCH MEDIÍ ANEB CO ARTYCH NAPSAL VEŘEJNĚ SMĚREM DO POLSKA

 

     

  Podle obecného znění Češi nechtějí islám v České Republice. Obecně již v roce 2006 se psalo, že ¾ obyvatelstva má špatný názor na tento typ náboženství. V roce 2006 se muslimů bálo kolem 60 % obyvatel českého státu. Strach je také z toho, že nám mohou muslimové provést něco teroristického, například nám vyhodit do povětří nějakou budovu v Praze nebo v Brně.

 

   Většina obyvatelstva spíše zde vůbec nechce islám. Někteří se o to nezajímají, raději dbají o své záležitosti.

   Nyní jsou známé mešity v Česku čtyři. Praha, Brno, Teplice a Karlovy Vary. Zajímavá věc je to, že v Karlových Varech tvoří část muslimů Rusové. V této oblasti země, kde jsou největší lázně, je mnoho ruských občanů.

  Bohužel v Česku také pravděpodobně vznikají muslimské obce. Motá se kolem toho nějaká mafie. Šéfem v té záležitosti v Karlových Varech je Muneed Hasan Alrawi. V Praze dělá šéfa Vladimír Saňka. Oni mají zde vliv na některá media a politiku. Veřejnost také. To znamená pár lidí považuje islám za dobrý.

  Vladimír Saňka vládne nejen v Praze, ale také v Teplicích. Druhý šéf vládne nejen v Brně, ale také v Hradci Králové. Jemu vděčí v Hradci Králové za nákup budovy, kde je nyní mešita. V mediích se mluví o tom, že existuje fotografie, kde je Alrawi s podnikatelem Abdullaha Al Sorajai, a to v Praze v hotelu Alcron. Ten puritán je ambiciozním sponzorem muslimských záležitostí v České Republice. Budování mešit, atd. Je ze státu Saudská arábie. Jinak tady hraje roli také to, že v době komunismu mohli takoví lidé u nás například legálně studovat na vysokých školách.

 

Marian Mario Artych, DiS.

Brno 5.října 2014

 

Následuje článek, viz. odkaz : brnensky.denik.cz/zpravy_region/alrawiho-kazani-proveri-urednici-ohrozuje-islam-v-brne-20130713.html

Diskusní téma: PROBLÉM ISLÁMU V ČESKU PODLE ČESKÝCH MEDIÍ ANEB CO ARTYCH NAPSAL VEŘEJNĚ SMĚREM DO POLSKA

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek