PRUSER SPECIÁL

 
    Po Sametové revoluci v  letech 1991 až 1992 byly nezávisle na sobě zavražděny dvě atraktivní dívky. Ty se za svého života nikdy nesetkali, byť teoreticky mohli. Vrah buď stále někde chodí mezi námi. Nebo to byl tzv. "chirurg" přezdívkou, který je již pár let po smrti. 
 
      Jiné úvahy říkají, že šlo o nelegalní obchod s lidskými organy, protože jedna z oběti byla zájemkyni o práci au-pair v Itálii a sháněla peníze na studium na Vysoké škole. Personalní agentura po ní chtěla dost neobvyklé údaje, například krevní skupinu. 
 
    Řeč je o Kamile Fajtové, která byla brutálně zavražděna v Ostravě - Porubě v prosinci roku 1991. V květnu 1992 zase někdo zabil Ditu Hrabánkovou, ze které dost odborným způsobem vyndal vnitřní organy a tělo našli v Praze - Průhonicích, která se chtěla po maturitě dostat do Itálie. 
 
    Poté v České Republice již takové zrudnosti nebyly. Jde o jeden z nejhorších případů v dějinách české kriminalistiky. Jinak pruser speciál. Nikomu se nikdy to nepodařilo objasnit. 

Marian Mario Artych, DiS.

okres Břeclav

datum vložení a zpracování 

dne 4.10.2017

JINÝ ASPEKT : Pohřešovaní mladí lidé z doby před rokem 1989.... Ilona Vavříková a Lenka Mužiková....Zmizeli přibližně ve stejné době jako mladá folková zpěvačka Pavlína Braunová. V tomto dokumentu se také částečně mluví o oné "černé sanitce" na orgány...