Szczepienie C.19 i ryzyka

wyciąg

 Z CZESKIEGO TEXTU : Śmierć i działania niepożądane po szczepieniach przeciwko COVID-19. Tego nie słyszycie w mainstreamie.

TŁUMACZENIE TYLKO TEXTU BEZ FILMIKÓW :

 

Mamy za sobą pół roku szczepień przeciwko Covid-19, a w normalnym świecie można się spodziewać, że ktoś, kto zalecał, chwalił, a w końcu wyegzekwował szczepienia, przedstawi na stole jakieś dane na temat skuteczności, bezpieczeństwa i sensu szczepień. Nic takiego się nie dzieje. Zamiast tego, w absurdalnej próbie zdobycia emulsji eksperymentalnej dla każdego po „ekspertach ”, zatrudniani są„ sławni ”, którzy mają zwracać się do młodych ludzi i łapać ich. Są w stanie samodzielnie decydować od 16. roku życia. Czy będzie to miało zastosowanie do alkoholu i papierosów, czy może do kierowcy? Odpowiedzialność karna za dojrzewające dziecko nie powinna już być ponoszona przez rodziców, lecz przez państwo, które jest świadome. W psychopacie covida nie ma czasu, by dziecko w wieku 12 lat decydowało się na samodzielne wstrzyknięcie.

 

W mainstreamie nie ma żadnych informacji na temat skutków szczepienia przeciwko kowieniowi, z wyjątkiem wyjątków. Używamy przetłumaczonych nagrań z Otevrisvoum. by zwrócić uwagę na fakty i rzeczywistość szczepień. Szczepionka nie chroni przed chorobą. Zaszczepiona osoba może dalej nosić wirus SARS-Cov-2. A według nowych danych, w Polsce osoby zaszczepione dwukrotnie częściej umierają na Covid-19. Nie wierzycie ? Przyglądajcie się i uważnie słuchajcie...

 

„Wiele młodych i zdrowych, hipersłuchaczy, którzy pomogli zakończyć pandemię szczepionką. Czy to zwycięstwo? W części A wprowadza się następujące zmiany:

    David Tesař

 

Wpływ szczepienia COVID na śmiertelność.

 

Spójrzmy na zestawienie wykresów z różnych krajów świata pokazujących, kiedy zaszczepiono przeciwko owadzie i jak szybko wzrosła liczba zgonów.

 

" " Dane te są po prostu przerażające. Nie wiem, czy ktoś analizuje te dane w Ministerstwie Zdrowia czy w zarządzie. Jeśli te dane są analizowane i ciągle intensywnie przekonywane, by pozwolić na szczepienie, to powiedziałbym, że są to przerażające czyny. Dane są przerażające, ale działania są również przerażające. Nie obawiam się tego ocenić, ponieważ narażają osoby, które się zaszczepiają, na znacznie większe ryzyko śmierci niż osoby, które nie są zaszczepione.W części A wprowadza się następujące zmiany:

 

Polskie Ministerstwo Zdrowia: Osoby zaszczepione dwukrotnie częściej umierają na chorobę Covid-19.

 

W polskiej telewizji przemawiał lekarz Piotr Rossudowski, który mówił o opublikowanym piśmie rzekomo od Ministerstwa Zdrowia w sprawie śmiertelności na owady zaszczepione w porównaniu z niezaszczepionymi. Jak sam mówi, statystyki te są bardziej niż przerażające. Więcej w filmie.

 

" " Zrobiłem wykres, z którego można powiedzieć, że po pierwszym szczepieniu liczba osób, które zachorowały na chorobę Covid-19, wynosi 74 500, z czego 3 000 to śmiertelność. Liczyłem to dwa razy, to jest 4% śmiertelność osób, które otrzymały pierwszą dawkę, podkreślam pierwszą dawkę. Ogólny odsetek zgonów z powodu choroby Covid-19 w Polsce wynosi 2,54%, co jest jeszcze gorsze w przypadku osób zaszczepionych w dwóch dawkach.

 

Po drugim szczepieniu zachorowało 9 700 osób, a ponad 500 osób zmarło. Pamiętajcie, że te liczby są bardzo zaokrąglone, i wygląda na to, ale matematycznie, oznacza to aż 5,15% zgonów z powodu choroby Covid-19, powtarzam, z całkowitą liczbą zgonów 2,54%, czyli dwa razy więcej niż w przypadku choroby Covid-19.W części A wprowadza się następujące zmiany:

 

„Obecnie mamy sytuację, w której lekarze nie mogą myśleć samodzielnie. Nawet myślenie jest karane. Uważam, że niebezpiecznie zbliżamy się do sytuacji, w której nie da się omówić żadnego problemu lub rozwiązać go optymalnie, ponieważ wysłuchana będzie tylko jedna strona, a zatem tylko jedna strona będzie miała rację.W części A wprowadza się następujące zmiany:

 

BBC NEWS – połowa zgonów na delcie została zaszczepiona.

 

Według raportu BBC NEWS połowa osób zmarłych na wariant delta (covid) została zaszczepiona przeciwko covid.

 

Propaganda szczepień przeciwko dzieciom pełna kłamstw i potwierdzonych doniesień o zgonie dzieci po szczepieniu.

 

W Wielkiej Brytanii dzieci w szkołach robią filmy z propagandą szczepionek. Ponadto w ostatnim tygodniu odnotowano 4 zgony dzieci po szczepieniu. Więcej w filmie.

 

" " To dane z USA z tego tygodnia, dotyczące zastrzyku Pfizer dla dzieci w wieku 12-17 lat. Dane wskazują na 4740 zdarzeń niepożądanych, w tym 117 uznanych za poważne i cztery przypadki zgonów wśród dzieci w wieku 12-17 lat. Najmłodsze zgłoszone zgony obejmują dwie 15-letnie osobniki … i mają numer z bazy danych VAERS. 16-letniego osobnika … obok tego jest identyfikator. I jednego 17-letniego osobnika.

 

Potwierdzono, że było to spowodowane szczepionką. Istnieją doniesienia o kolejnych zgonach wśród dzieci poniżej 17 roku życia, których nie można potwierdzić lub które zawierały oczywiste błędy. To cztery martwe dzieci w ciągu ostatnich siedmiu dni w Stanach Zjednoczonych. W wyniku wstrzyknięcia leku Pfizer.

 

Jak to jest 100% bezpieczne? 635 Zgłoszono wstrząs anafilaktyczny u dzieci w wieku 12 – 17 lat, z 97% przypadków związanych ze szczepionką Pfizer. 40 zgłoszeń o zapaleniu serca wszystkie szczepionki przypisane przez Pfizer, problem, o którym wiele mówi się w Izraelu i Stanach Zjednoczonych. 16 Zaburzenia krzepnięcia krwi, wszystkie związane z lekiem Pfizer.W części A wprowadza się następujące zmiany:

 

Przypadki zgonów dzieci po wstrzyknięciu leku.

 

Podsumowanie kilku zgłoszonych przypadków zgonów wśród młodzieży po wstrzyknięciu covidu. Sprawy pochodzą z bazy danych VAERS.

 

227 dzieci otrzymało zapalenie serca po szczepieniu przeciwko wirusowi zapalenia wątroby typu C.

 

W mediach mainstreamowych pojawiły się doniesienia, że 227 dzieci zachorowało na zapalenie serca po szczepieniu przeciwko zakażeniom.

 

„W kontekście … w ciągu ostatnich 20 lat w systemie zgłoszono łącznie 4182 zgonów w odniesieniu do wszystkich szczepionek. W porównaniu do ostatnich czterech miesięcy, mamy 4178 zgonów związanych ze szczepieniem przeciwko Covid-19, odnotowanych w VAERS, w tym 15-letni chłopiec z Kolorado, dwie 16-letnie dziewczynki z Wisconsin, 17-letnia dziewczyna z Wisconsin i 17-letni chłopiec, wszyscy zdrowi. Co więcej, dowody wyraźnie pokazują, jak bardzo zaniżone są statystyki dotyczące odnotowanych przypadków w ramach VAERS.

 

Mam tu do dyspozycji sprawozdanie zespołu ds. zdrowia ludzkiego z 2010 roku, przygotowane na Harvardzie, w wyniku którego tylko 1% wszystkich skutków ubocznych jest rejestrowane w systemie VAERS. Podobne badania z 2015 r. doprowadziły do podobnych wniosków. W raporcie CDC z 1995 r. stwierdzono również, że niektóre reakcje niepożądane na szczepionkę odnotowano tylko w 1% przypadków. Nawet sami producenci szczepionek szacują, że 50-krotne niedoszacowanie dotyczy działań niepożądanych.

 

Dlatego też jestem bardzo zaniepokojony niedoszacowanym zgłoszeniem tych negatywnych reakcji do VAERS, a obecnie zgłoszono ponad 4 000 zgonów ”.

 

Senat Teksasu – przypadek zranienia i śmierci po szczepieniu.

 

Podczas przesłuchania w Senacie Teksasu powiedziano, że w ciągu ostatnich 20 lat odnotowano więcej zgonów i obrażeń związanych ze szczepionką Covid niż w przypadku wszystkich szczepionek.

 

Dr Barlett – widzieliście komplikacje po ojcu – zeznania w Senacie Teksasu.

 

Dr Barlett wygłosił przemówienie w Senacie w Teksasie, dzieląc się doświadczeniami z leczeniem covid pacjentów i tym, ilu z nich ma powikłania po szczepieniu.

 

 

Realizacja : Marian Mario Artych, DiS.

okres Břeclav w dniu 03.11.2021, Republika Czeska